ZAPYTANIE O DOSTĘPNOŚĆ POJAZDU

Aby zapytać o dostępność wybranego modelu należy przejść do menu: KONTAKT

W temacie wiadomości prosimy o podanie marki i modelu pojazdu, który chcą Państwo zarezerwowaćW treści wiadomości prosimy o podanie daty: "od" i "do" wynajmowanego pojazdu
 Prosimy czekać na informację zwrotną z potwierdzeniem rezerwacji z naszego Biura Obsługi. Tylko pozytywna odpowiedź daje Państwu
GWARANCJĘ REZERWACJI SAMOCHODU!
 
 
O nas

Naszą specjalnością jest wynajem samochodów w Poznaniu, a także w innych miastach na terenie całej Polski. Nasi klienci mają do dyspozycji sprawdzone pojazdy znanych marek, dostępne w bardzo korzystnych cenach. Wypożyczalnia samochodów AD-MA może pochwalić się najtańszą ofertą, na którą składają się auta takich marek jak: Honda, Peugeot, Ford czy Opel. Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej oferty będą mieli Państwo pewność, że wybierają komfortową jazdę i luksusowe samochody. Nasza wypożyczalnia aut stawia na zapewnienie klientom szerokich możliwości swobodnego wyboru. Oferujemy Państwu najtańsze warunki wynajmu w Poznaniu oraz największy i najciekawszy wybór samochodów w naszej wypożyczalni.

Zachęcamy już dziś do skorzystania z oferty firmy AD-MA. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować naszym klientom szeroki wybór pojazdów, ale również pewność dotyczącą ich sprawności i bezpieczeństwa. Jako najtańsza wypożyczalnia samochodów w Poznaniu dbamy również o jak najatrakcyjniejsze warunki współpracy. Dlatego właśnie proponujemy bardzo korzystne ceny, dogodne terminy, a także szerokie możliwości wyboru marek pojazdów. Zachęcamy do składania rezerwacji już dziś, a wcześniej do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem, dzięki czemu będą Państwo mogli podjąć najlepszą decyzję. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

AD-MA oferuje wynajem samochodów najpopularniejszych marek. Wieloletnie doświadczenie, zrozumienie stale zmieniających się potrzeb kierowców, jak również sytuacji na rynku pozwoliło nam stworzyć wyjątkową ofertę. W naszej wypożyczalni samochodów jest rzeczywiście najtaniej w Poznaniu. Prowadzimy swoją działalność w stolicy Wielkopolski, jednak z naszych usług korzystają również klienci z innych miast.

Jeżeli interesuje Państwa tania i uznana wypożyczalnia samochodów, zapraszamy do skorzystania z oferty AD-MA. Funkcjonujemy na rynku wynajmu już od wielu lat, co pozwoliło nam odpowiednio dostosować ceny naszych usług do możliwości, potrzeb i preferencji każdego kierowcy. W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość wyboru pojazdów z różnych kategorii.

                                                                                                                                                                                                 Zapraszamy, Zespół Ad-Ma